Prikaz svih 3 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
smeđa
Torba PORT Zurich TL 14/15,6″, smeđa
SKU:
121541
Na stanju
68.14KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | smeđa |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | poliester 150D |
| Dimenzije | 390 x 227 x 25 mm |
| Garancija | 813g |
Zvučnik Genius Bluetooth SP-925BT smeđi
SKU:
120206
Na stanju
47.50KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | smeđa |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | 6W |
| Dimenzije | 20-18000Hz |
| Garancija | 303g |
Zvučnici GENIUS SP-HF 180 USB 6W
SKU:
118899
Na stanju
24.89KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | smeđa |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Drvo |
| Dimenzije | 6W (3W x 2) |
| Garancija | 644g |