Prikaz svih 6 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
USB A
USB KABL HAMA 3-IN-1 MICRO-USB KABL SA ADAPTEROM
SKU:
125654
Na stanju
31.44KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 16 GB |
| Broj stranica za ispis | USB A |
| Komplet | 16 GB |
| Brzina čitanja | Metalno |
| Dimenzije | 10 MB/s |
| Garancija | 8/20/68 mm |
Powerbank Hama 5000mAh
SKU:
122483
Na stanju
34.26KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | usb-A usb-C |
| Broj stranica za ispis | USB A |
| Komplet | usb-A usb-C |
| Brzina čitanja | 2 GODINE |
USB HAMA ROTATE 2.0 32GB, 10MB/s black/silver
SKU:
113493
Na stanju
11.14KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 32 GB |
| Broj stranica za ispis | USB A |
| Komplet | 32 GB |
| Brzina čitanja | Metalno |
| Dimenzije | Metal/plastika |
| Garancija | 10 MB/s |
USB HAMA FANCY 2.0 16GB, 10MB/s SILVER
SKU:
112818
Na stanju
10.49KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 16 GB |
| Broj stranica za ispis | USB A |
| Komplet | 16 GB |
| Brzina čitanja | Metalno |
| Dimenzije | 10 MB/s |
| Garancija | 8/20/68 mm |
USB HAMA ROTATE 2.0 8GB, 10MB/S, BLACK/SILVER
SKU:
117125
Na stanju
9.83KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 8 GB |
| Broj stranica za ispis | USB A |
| Komplet | 8 GB |
| Brzina čitanja | Plastično |
| Dimenzije | Metal/plastika |
| Garancija | 24m |
USB KABL HAMA USB 2.0, 480 Mbit/s, 1.50 m
SKU:
125651
Na stanju
6.55KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 16 GB |
| Broj stranica za ispis | USB A |
| Komplet | 16 GB |
| Brzina čitanja | Metalno |
| Dimenzije | 10 MB/s |
| Garancija | 8/20/68 mm |