Prikaz 1–12 od 16 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
3840x2160
Reolink IP Kamera W330 4K, Wi-fi 6
SKU:
127799
Na stanju
200.77KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Uključen 220V adapter; DC priključak za napajanje: DC 12,0 V?1 A; Potrošnja <12 W. |
Reolink NVR snimač RP-PN16-NHD AI Smart, 24 kanalni POE, do 16TB, do 16MP, bez HDD
SKU:
127748
Na stanju
765.36KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | NVR Snimač Bez HDD-a, podrska do 2x 16 TB |
| Broj stranica za ispis | Do 24 IP kamere (maksimalno 16 zicanih kamera), rezolucija do 16 MP |
| Komplet | NVR Snimač Bez HDD-a, podrska do 2x 16 TB |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Snimač NVR/kompleti, podrska za H.265/264 HEVC |
| Garancija | PoE IEEE 802.3 af/at / 25W po portu |
Reolink IP Kamera GO serija G440 Grey 4K, Baterijska, 4G LTE, Pan&Tilt, Priložen Solarni panel 2 6W
SKU:
127744
Na stanju
383.29KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Okretna Pan & Tilt: Pan: 355°, Tilt: 140° |
| Garancija | Snaga baterije 6000mAh baterija/solarna energija, uključen Reolink Solar Panel 2 |
Reolink Smart kamera RP-PCB8MZ, 8MP, 4K, 5x zoom, AI, zaštita perimertra, širok vidni ugao
SKU:
127742
Na stanju
485.50KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE |
Reolink Smart IP Kamera 8MP 4K 125° Dome RP-PCT8M, IR 30m, POE, AI video
SKU:
127591
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE+ (high PoE) |
Reolink Samrt IP kamera RP-PCB8M 8MP, 4K, IR 30m, POE, AI video
SKU:
127590
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE |
Reolink IP Kamera Lumus serija E450, 4K 8MP, IP65
SKU:
127589
Na stanju
255.53KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Adapter |
Reolink IP Kamera Trackmix Serija G770 4K, 8MP, 4G LTE, Baterijska, Maskirna
SKU:
127236
Na stanju
474.55KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink IP Kamera Argus serija B440 4K, Baterijska, Pan&Tilt, noćni vid
SKU:
127232
Na stanju
250.67KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | PTZ |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink Ip Kamera serija P434 4K, 3x optički zoom, POE
SKU:
127230
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE |
Reolink IP Kamera Argus serija B360 4K, Baterijska
SKU:
127228
Na stanju
188.60KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink Ip Kamera Altas serija B660 Noćni 4K ColorX, 360°, WI-FI 6
SKU:
126863
Na stanju
439.57KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP 3840 x 2160, Senzor slike: 1/3″ CMOS senzor |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |