Prikaz svih 5 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
60 cm
Ugradbena kaminska napa Electrolux LFV626K
SKU:
125781
Na stanju
898.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Touch on glass |
| Garancija | A |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326F, 60 cm
SKU:
124335
Na stanju
386.95KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehanička dugmad |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFC316X, 60 cm, kaminska
SKU:
122067
Na stanju
374.78KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | D |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326AB
SKU:
121563
Na stanju
368.69KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
SKU:
121259
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |