Prikaz svih 10 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Bijela
Slušalice Hama WEAR77032W Bluetooth® Bijele
SKU:
123574
Na stanju
53.47KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless wh
SKU:
121470
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
Hama “Spirit Calypso” Bluetooth®Slušalice Over-Ear, bijele
SKU:
121085
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Answer button, Extra Bass Boost, QuickPair, Volume control |
Zvučnik HAMA TUBE bluetooth 3.0, bijeli
SKU:
120604
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 3 W |
| Garancija | 3.5 mm Jack Socket, Bluetooth |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
SKU:
120576
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
Slušalice THOMSON in ear, mic, TWS, ANC
SKU:
119736
Na stanju
61.59KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Answer button, Finger-Touch Sensor, QuickPair, Silikon Ear pads, True Wireless |
Slušalice THOMSON earbuds, in ear, mic, TWS, ANC
SKU:
119733
Na stanju
197.88KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | Finger Touch senzor, silikonski jastučići, wireless |
Slušalice HAMA Bluetooth® “Touch”, on-ear
SKU:
119713
Na stanju
129.72KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz slušalice |
| Garancija | Doseg transmisije do 10m |