Prikaz 37–48 od 99 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
RUKSAK HAMA CAPE TOWN 2U1 15.6” ZA LAPTOP
Na stanju
39.97KM Sa PDV-om
SKU:
115127
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 41 x 14.5 x 49 cm |
Slušalice HAMA “HS-USB400” PC Office Headset
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om
SKU:
118884
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz-20kHz Slušalice |
| Garancija | Dužina kabla 2m |
Torba Port HANOI II 15,6″
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om
SKU:
117174
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 43 x 31 x 8 cm |
SLUŠALICE S MIKROFONOM GENIUS HS-G600V
Na stanju
47.50KM Sa PDV-om
SKU:
116564
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Mikrofon: 100~10000Hz (at 1KHz ±6dB) slušalke: 20~20KHz (at 1KHz Output S.P.L ±10dB) |
| Garancija | 320 g |
Hama “Spirit Calypso” Bluetooth® slušalice OverEar Black
Na stanju
49.80KM Sa PDV-om
SKU:
121084
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 hz- 20kHz |
| Garancija | Answer button, Extra Bass Boost, QuickPair, Volume control |
Tastatura i miš MANHATTAN MWK7350
Na stanju
52.42KM Sa PDV-om
SKU:
125738
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 2xAAA + 1xAA |
| Garancija | 106 x 63 x 38 mm |
Torba Port HANOI II 17,3″
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om
SKU:
117173
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 45,5 x 32 x 9 cm |
Slušalice Hama uRage SoundZ 100 V2 crne
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om
SKU:
123720
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 2 godine |
Slušalice Hama uRage Soundz 200 V2 crne
Na stanju
57.65KM Sa PDV-om
SKU:
123721
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | Over-Ear |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Kabal 2,20m |