Prikaz 61–72 od 99 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Slušalice HAMA Bluetooth® “Touch”, on-ear
SKU:
118888
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | On-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | On-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz slušalice |
| Garancija | Doseg transmisije do 10m |
Slušalice Hama Urage Soundz 710 7.1″ Gaming
SKU:
121472
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Kontrola jačine zvuka, dugino osvetljenje |
RUKSAK HAMA VIENNA 17,3” ZA LAPTOP
SKU:
115125
Na stanju
81.08KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 33 x 23 x 50 cm |
Zvučnici Genius SW-G2.1 300
SKU:
121596
Na stanju
96.96KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | Niskotonac: 40Hz-180Hz |
Slušalice Hama uRage “SoundZ 900 DAC”
SKU:
125308
Na stanju
98.28KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 12MJ |
Slušalice UVI Gear gaming Wrath
SKU:
121427
Na stanju
106.47KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 7.1 virtualni surround zvuk |
Mlin za kafu DELONGHI KG200
SKU:
123914
Na stanju
98.87KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 90g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 130 x 110 x 250 |
SLUŠALICE HAMA TOUR ANC BLUETOOTH, OVER-EAR
SKU:
118399
Na stanju
123.17KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Transmission distance: 10 m |
Ruksak Port CHICAGO EVO 13/15,6″ Anti-Theft + USB priključak
SKU:
116272
Na stanju
111.91KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | https://www.portdesigns.com/en/670-chicago-evo-bp-13-156anti-theft.html |
| Broj stranica za ispis | 39,6 cm (15,6″) |
| Komplet | https://www.portdesigns.com/en/670-chicago-evo-bp-13-156anti-theft.html |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 1200D/600D Synthetic leather |
| Garancija | 38,5 x 26 x 3,5 |
Aparat za kafu DELONGHI ICM 2.1B
SKU:
124250
Na stanju
123.20KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,25 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 210 x 260 x 350 mm |