Prikaz 85–96 od 99 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Aparat za kafu DELONGHI EC230.BK
Na stanju
275.30KM Sa PDV-om
SKU:
124244
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 205 x 285 x 343 mm |
Aparat za kafu DELONGHI EC201CD.B
Na stanju
288.99KM Sa PDV-om
SKU:
124260
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 240 x 312 x 270 mm |
Aparat za kafu DELONGHI Stilosa EC260.BK
Na stanju
337.66KM Sa PDV-om
SKU:
121758
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Podesivi Cappuccino sistem |
| Garancija | 205 x 343 x 285 |
Aparat za kafu DELONGHI ECO311.BK
Na stanju
441.09KM Sa PDV-om
SKU:
124247
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 260 x 315 x 290 mm |
Aparat za kafu DELONGHECOV311.BG
Na stanju
451.74KM Sa PDV-om
SKU:
124830
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 255 x 315 x 290 mm |
Aparat za kafu DELONGHI ECOV311.BK
Na stanju
465.43KM Sa PDV-om
SKU:
124248
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 255 x 315 x 290 mm |
Aparat za kafu DELONGHI Dedica EC685.B
Na stanju
579.50KM Sa PDV-om
SKU:
121763
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 149 x 330 x 304 |
Ugradbena ploča Electrolux LIT30231C, indukcija
Na stanju
625.43KM Sa PDV-om
SKU:
122946
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 30 cm |
| Garancija | 270x490x44 |
Ugradbena pećnica Elelctrolux KODEF70BZ
Na stanju
652.21KM Sa PDV-om
SKU:
125476
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EIT60433CT
Na stanju
928.42KM Sa PDV-om
SKU:
125959
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 60 cm |
| Garancija | Saphire matt |
Ugradbena ploča Electrolux EIV63443CT
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om
SKU:
125960
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 24 |