Prikaz 1–12 od 31 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
SLUŠALICE HAMA BASIC4MUSIC IN-EAR STEREO, CRNE
SKU:
115877
Na stanju
6.55KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | In-ear |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3.5 mm Jack Plug, dužina kabla 1,2 m |
MIŠ HAMA MC-100 OPTIČKI, CRNI
SKU:
115639
Na stanju
8.22KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 3 uključujući scroll wheel |
MIŠ HAMA MW-110 WIRELESS, OPTIČKI
SKU:
114531
Na stanju
13.10KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 3 uključujući scroll wheel |
SLUŠALICE HAMA BASIC4TV
SKU:
116497
Na stanju
16.38KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3.5 mm Jack Plug, 6.35 mm Jack Plug, 113 dB/ mW |
ZVUČNIK HAMA SONIC MOBIL 183
SKU:
115138
Na stanju
17.04KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 120 – 20000 Hz |
SLUŠALICE THOMSON HED2006BK/AN
SKU:
118364
Na stanju
18.34KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dužina kabla: 1,2 m; 92 dB/ mW;3.5 mm Jack Plug |
SLUŠALICE THOMSON TV, OVER-EAR, 6.3 MM, 8M KABEL
SKU:
117914
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dužina kabla: 8 m |
SLUŠALICE HAMA KIDS ON-EAR STEREO, PLAVO/ZELENE
SKU:
112608
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Plava |
| Garancija | 20 Hz ~ 20 KHz |
SLUŠALICE HAMA KIDS ON-EAR STEREO, PINK/PURPLE
SKU:
112609
Na stanju
23.59KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Roza |
| Garancija | Stereo, dužina kabla 1,2m, 85 dB/ mW |
ZVUČNIK HAMA SONIC LS-206
SKU:
118381
Na stanju
28.83KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | +USB 3.0 |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3,5mm+USB 3.0 |
Miš HAMA EMC-500 ergonomski,žični
SKU:
127541
Na stanju
32.76KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |