Prikaz 1–12 od 31 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Hama BT® “Pipe 2.0” zvučnik, vodootporni, bijeli
SKU:
121090
Na stanju
150.70KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | BT |
| Broj stranica za ispis | Audio-in (3.5 mm jack plug) |
| Komplet | BT |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | USB C conector, 3.5 mm Jack Socket, Bluetooth |
Zvučnik HAMA SOUNDCUP-Z bluetooth
SKU:
116067
Na stanju
104.83KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stereo |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | Stereo |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 50 – 20000 Hz |
ZVUČNIK HAMA SOLDIER-S BLUETOOTH
SKU:
117574
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stereo |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | Stereo |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Maslinasto zelena |
| Garancija | 2000 mAh |
MIŠ HAMA EMW-500 ERGONOMSKI, WIRELESS
SKU:
127542
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |
MIŠ HAMA EMW-500 ERGONOMSKI, WIRELESS
SKU:
116883
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | bežična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | bežična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |
Zvučnik HAMA Pocket 2.0, bluetooth, crni
SKU:
118599
Na stanju
44.55KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 1.0 mono |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 1.0 mono |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 3.5 mm Jack, Bluetooth |
ZVUČNIK HAMA SONIC LS-208
SKU:
118382
Na stanju
43.25KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 2.0 |
| Broj stranica za ispis | 3,5 mm |
| Komplet | 2.0 |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 100 – 20000 Hz |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, crveni 3,5w
SKU:
120583
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crvena |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, tamno zeleni 3,5w
SKU:
120582
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Tamno zelena |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, tamno plavi 3,5w
SKU:
120579
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Tamno plava |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |
Zvučnik BT HAMA Drum Mobile, zeleni 3,5w
SKU:
119950
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | BT |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | zelena |
| Garancija | 1x 3,5mm 1x micro USB |