Prikaz svih 5 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Plava
Slušalice Hama “Spirit Unchained” Bluetooth® in-ear
SKU:
125305
Na stanju
57.65KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Plava |
| Dimenzije | 2402-2480MHz |
Hama “Teens Guard” BT, Dječije slušalice, plave
SKU:
121088
Na stanju
41.93KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Plava |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Answer button, QuickPair, Volume control |
Hama “LiberoBuds” Bluetooth® slušalice, In-Ear, T
SKU:
121065
Na stanju
72.07KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Plava |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 24 |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless plave
SKU:
120577
Na stanju
45.86KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Plava |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |