Prikaz 1–12 od 26 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Polyester
Ruksak HP Renew Executive 16 (6B8Y1UT)
SKU:
127672
Na stanju
143.17KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 40.9 cm, 16in |
| Broj stranica za ispis | crna/siva |
| Komplet | 40.9 cm, 16in |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 290 x 155 x 432 mm (expanded); 290 x 135 x 432 mm (non-expanded |
| Garancija | Cable pass-through; External USB port, Trolley pass-through; Padded back panel |
Ruksak HAMA Premium Lightweight 16,2″
SKU:
125896
Na stanju
59.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Bež |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 31 x 12 x 46 cm |
| Garancija | 24mj |
Ruksak ASUS ROG Ranger BP1800 Gaming Backpack 18″
SKU:
125864
Na stanju
54.60KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 39.90 x 29.40 x 3.08 cm |
| Garancija | 490g |
TORBA ZA LAPTOP MANHATTAN 15,6”LONDON
SKU:
125777
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 39 x 29 x 5 cm |
| Garancija | 0,39 kg |
TORBA ZA LAPTOP MANHATTAN 17,3” EMPIRE
SKU:
125776
Na stanju
40.63KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 42 x 32 x 6.5 cm |
| Garancija | 3 Y |
Torba za laptop MANHATTAN 17,3” Cambridge
SKU:
125775
Na stanju
36.69KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 427 x 321 x 66 mm |
| Garancija | 530 gr |
TORBA ZA LAPTOP MANHATTAN 15,6” CAMBRIDGE
SKU:
125774
Na stanju
28.83KM Sa PDV-om| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390 x 310 x 60 mm |
| Garancija | 500 g |
Torba HP Renew Executive 16 (6B8Y2AA)
SKU:
122091
Na stanju
147.59KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 300 x 85 x 410 mm |
| Garancija | 12 |
Torba HP Renew Business 14.1 (3E5F9AA)
SKU:
122087
Na stanju
41.78KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 380 x 270 x 52 mm |
| Garancija | 12 |
Hama “Cape Town” ruksak 2u1, Laptopi 40 cm / 15,6″
SKU:
121101
Na stanju
45.68KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 32 x 14 x 46 cm |
| Garancija | 585 g |
Hama “Vienna” Laptop Ruksak, up to 40 cm (15.6″)
SKU:
121098
Na stanju
67.37KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 28 x 4 x 38.5 cm |
| Garancija | 800gr |