Prikaz 1–12 od 27 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
WiFi/Bluetooth
Fotoaparat CANON EOS R1 6GHZ BODY
Na stanju
14,272.57KM Sa PDV-om
SKU:
124590
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ+24105USM
Na stanju
12,002.73KM Sa PDV-om
SKU:
124597
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 5 GHz 24-105mm f/4L IS USM
Na stanju
9,546.45KM Sa PDV-om
SKU:
122439
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ BODY
Na stanju
9,530.47KM Sa PDV-om
SKU:
124591
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 Body 5 GHz
Na stanju
7,001.12KM Sa PDV-om
SKU:
122440
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R6 Mark II + RF24105 L
Na stanju
6,707.35KM Sa PDV-om
SKU:
121966
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
Fotoaparat CANON R6 II + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
Na stanju
5,321.35KM Sa PDV-om
SKU:
121967
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |
Fotoaparat CANON R8 RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM
Na stanju
3,698.67KM Sa PDV-om
SKU:
122441
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM
Na stanju
3,659.85KM Sa PDV-om
SKU:
121808
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R8 Body+LP-E17 KIT
Na stanju
3,277.31KM Sa PDV-om
SKU:
125173
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om
SKU:
121787
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S14-30 PZ CONTENT CREATOR 5GHZ
Na stanju
2,361.49KM Sa PDV-om
SKU:
126837
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |