Prikaz svih 8 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
114 l
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C7B5C22/EF
SKU:
127136
Na stanju
1,738.80KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | C |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C650ESA/EK
SKU:
127110
Na stanju
1,525.86KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Metalno grafitna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB38C650EB1/EK
SKU:
126965
Na stanju
1,355.51KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 203 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C652EB1/EK
SKU:
127132
Na stanju
1,222.88KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna DOI |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C672EWW/EK
SKU:
126953
Na stanju
1,221.66KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C652ESA/EK
SKU:
126955
Na stanju
1,110.94KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Srebrna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C672ES9/EK
SKU:
126964
Na stanju
1,050.10KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Srebrna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |
Frižider SAMSUNG sa zamrzivačem RB34C600ES9/EK
SKU:
127100
Na stanju
995.35KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Refinisani inoks |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 185,3 cm |
| Garancija | 114 l |