Prikaz 25–33 od 33 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Fotoaparat CANON EOS R50 Body
Na lageru
1,467.37KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122449
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R8 RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM
Na lageru
3,698.67KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122441
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 Body 5 GHz
Na lageru
7,001.12KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122440
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 5 GHz 24-105mm f/4L IS USM
Na lageru
9,546.45KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122439
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
Na lageru
2,069.16KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122310
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R7 RF-S 18-150 IS STM
Na lageru
3,659.85KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
121808
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 32,5 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
Na lageru
2,625.27KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
121787
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON imageRunner C1533iF
Na lageru
3,821.87KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
119845
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 33 ppm |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS250D1855IS BK
Na lageru
1,524.46KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
115840
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | , Bluetooth |
| Garancija | DA |