Prikaz 13–24 od 33 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
PRINTER CANON LBP122DW
Na lageru
528.71KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125014
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 29 str/min |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S
Na lageru
1,587.27KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
124618
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R10 RF-S 18-45 IS STM
Na lageru
2,038.33KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
124617
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ+24105USM
Na lageru
11,560.51KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
124597
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ BODY
Na lageru
9,530.47KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
124591
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R1 6GHZ BODY
Na lageru
14,272.57KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
124590
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S CREATOR SEE
Na lageru
1,896.73KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
124271
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON MAXIFY GX2040
Na lageru
1,060.84KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
124155
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 15 str/min(mono),10 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 WH
Na lageru
1,587.27KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
123581
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON imageRunner C3326i Bundle
Na lageru
6,673.10KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
123275
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 26 str/min |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
Na lageru
1,775.69KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122905
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45
Na lageru
1,296.08KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122904
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |