Prikaz 109–120 od 172 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Fotoaparat CANON R10 RF-S 18-45 IS STM
SKU:
124617
Na stanju
2,038.33KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ+24105USM
SKU:
124597
Na stanju
11,417.77KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ BODY
SKU:
124591
Na stanju
9,530.47KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R1 6GHZ BODY
SKU:
124590
Na stanju
14,129.83KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW6SM526WE
SKU:
124471
Na stanju
915.03KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 24M |
| Broj stranica za ispis | 595 x 378 x 843 mm |
| Komplet | 24M |
| Brzina čitanja | 74 |
| Dimenzije | B |
| Garancija | DA |
MFP HP ColorLaserjet 3303fdn
SKU:
124401
Na stanju
952.43KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 25 str/min |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM290.81.TB EX:2
SKU:
124345
Na stanju
1,245.70KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI ECAM220.30.SB
SKU:
124343
Na stanju
1,052.53KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250 g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8 l |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S CREATOR SEE
SKU:
124271
Na stanju
1,896.73KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON MAXIFY GX2040
SKU:
124155
Na stanju
1,060.84KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 15 str/min(mono),10 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
Kamera DLINK DCS-8000LHV3/E
SKU:
123980
Na stanju
164.27KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | https://www.dlink.com/hr/hr/products/dcs-8000lhv3-mini-full-hd-wi-fi-camera |
| Broj stranica za ispis | 1920×1080 |
| Komplet | https://www.dlink.com/hr/hr/products/dcs-8000lhv3-mini-full-hd-wi-fi-camera |
| Brzina čitanja | Fiksna |
| Dimenzije | Wi-fi |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI Magnifica Start ECAM220.20.W
SKU:
123935
Na stanju
962.79KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 250g |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 1,8l |
| Dimenzije | 14 |
| Garancija | DA |