Prikaz 133–144 od 172 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om
SKU:
124983
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
Na stanju
1,775.69KM Sa PDV-om
SKU:
122905
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 48-Port Gigabit L2+ Managed TL-SG3452XP
Na stanju
1,945.66KM Sa PDV-om
SKU:
127187
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za poslovnu upotrebu – managed |
| Broj stranica za ispis | 52 |
| Komplet | za poslovnu upotrebu – managed |
| Brzina čitanja | 48-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Printer EPSON EcoTank L11160
Na stanju
1,877.89KM Sa PDV-om
SKU:
127002
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 32 str/min (mono), 32 str/min (boja) |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S CREATOR SEE
Na stanju
1,896.73KM Sa PDV-om
SKU:
124271
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
MFP CANON C1333 imageFORCE bundle
Na stanju
1,929.14KM Sa PDV-om
SKU:
127399
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 33 str/min |
| Garancija | DA |
MFP CANON i-SENSYS X C1333i Bundle
Na stanju
1,941.26KM Sa PDV-om
SKU:
122715
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 38 str/min |
| Dimenzije | 33 str/min |
| Garancija | DA |