Prikaz 157–168 od 172 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Shredder Dahle PaperSafe 23240,10 listova,P4,25l
Na stanju
417.97KM Sa PDV-om
SKU:
119291
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 25 litara |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Switch TP-Link Omada 10-Port Gb Easy Managed 8-Port PoE+ ES210GMP
Na stanju
285.95KM Sa PDV-om
SKU:
127199
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Broj stranica za ispis | 10 |
| Komplet | za naprednu upotrebu – easy Smart |
| Brzina čitanja | 10-Port Gigabit Easy Managed Switch with 8-Port PoE+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink DUO serija W730 4K WiFi bijela
Na stanju
278.64KM Sa PDV-om
SKU:
124897
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 8 MP |
| Broj stranica za ispis | 4k ili više |
| Komplet | 8 MP |
| Brzina čitanja | Panoramska |
| Dimenzije | Wi-fi i LAN |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23140,10 listova,P4,12l
Na stanju
283.91KM Sa PDV-om
SKU:
119290
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 5 x 18 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 5 x 18 mm |
| Brzina čitanja | 12 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
MFP CANON PIXMA TR4756I WH
Na stanju
178.43KM Sa PDV-om
SKU:
127222
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 8,8 str/min(mono),4,4 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
MFP CANON PIXMA TR4755I BK
Na stanju
178.43KM Sa PDV-om
SKU:
125912
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 8,8 str/min(mono),4,4 str/min(boja) |
| Garancija | DA |
Switch 10-Port Gigabit Desktop PoE TP-Link Omada TL-SG1210P
Na stanju
176.44KM Sa PDV-om
SKU:
127171
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 10 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | 9 10/100/1000Mbps RJ45 ports, 1 Gigabit SFP port |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Switch 8-Port Gigabit Desktop TP-Link Omada
Na stanju
115.60KM Sa PDV-om
SKU:
127170
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 8 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | 8× 10/100/1000 Mbps RJ45 ports.; 4× PoE+ ports transfer data and power on individual cables. |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |