Prikaz 169–172 od 172 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Ovlaživač zraka LEVOIT LUH-D302-WEU
Na stanju
111.03KM Sa PDV-om
SKU:
125115
| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://levoit.com/products/lv600s-smart-hybrid-ultrasonic-humidifier |
| Broj stranica za ispis | Cool: 300 ml/h; Warm: 550 ml/h |
| Komplet | https://levoit.com/products/lv600s-smart-hybrid-ultrasonic-humidifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1x Smart Hybrid ultrazvučni ovlaživač zraka; 3 × Aroma jastučići (1 unaprijed instaliran) |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23060,6 listova,P2,11l
Na stanju
127.75KM Sa PDV-om
SKU:
119288
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 6 mm strip-cut |
| Broj stranica za ispis | 6 listova |
| Komplet | 6 mm strip-cut |
| Brzina čitanja | 11 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Switch 5-Port Gigabit Desktop TP-Link Omada
Na stanju
90.04KM Sa PDV-om
SKU:
127169
| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 5 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | 5× 10/100/1000 Mbps RJ45 ports |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |