Prikaz 97–108 od 172 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
DA
Mašina za veš Electrolux EW7F2481UE
SKU:
124991
Na stanju
1,210.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW6F2492E
SKU:
124988
Na stanju
1,091.47KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
SKU:
124983
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink GO serija G330 LTE 3G/4G bijela
SKU:
124898
Na stanju
371.12KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 4 MP |
| Broj stranica za ispis | 2560×1440 |
| Komplet | 4 MP |
| Brzina čitanja | 3G/4G |
| Dimenzije | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink DUO serija W730 4K WiFi bijela
SKU:
124897
Na stanju
278.64KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 8 MP |
| Broj stranica za ispis | 4k ili više |
| Komplet | 8 MP |
| Brzina čitanja | Panoramska |
| Dimenzije | Wi-fi i LAN |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink Lumus serija E430 bijela
SKU:
124885
Na stanju
99.78KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 4 MP |
| Broj stranica za ispis | 2560×1440 |
| Komplet | 4 MP |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | priložen adapter |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW6F1481E
SKU:
124853
Na stanju
883.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Elelctrolux EW8F348SCI
SKU:
124849
Na stanju
1,782.61KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
IP Kamera Reolink DUO serija B750
SKU:
124848
Na stanju
425.88KM Sa PDV-om| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | 6 MP |
| Broj stranica za ispis | 4608 x 1296 |
| Komplet | 6 MP |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | Baterije |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR540066W
SKU:
124732
Na stanju
902.86KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW6F1492E
SKU:
124731
Na stanju
981.96KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R50 + RFS18-45 S
SKU:
124618
Na stanju
1,513.04KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |