Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Usisivači
Štapni usisivač ELECTROLUX EP72AB21UG
Na stanju
536.61KM Sa PDV-om
SKU:
127619
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 85 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Nivo buke: 80 dB(A) |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Garancija | 2,29 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP72UB21SW
Na stanju
498.89KM Sa PDV-om
SKU:
127618
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Shell White; Nivo buke: 80 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije (sati): 4.5 |
| Dimenzije | 250 x 250 x 1090 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Usisivač SAMSUNG VCC4550V36/BOL
Na stanju
158.18KM Sa PDV-om
SKU:
127403
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 360 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Kapacitet spremnika za prašinu: 1.3 l; Klasa energetske efikasnosti: D |
| Dimenzije | Buka: 86 dBA; Boja: plava |
| Garancija | 4.3 kg |
Usisivač ELECTROLUX ECGC21-2CB, sa spremnikom
Na stanju
149.67KM Sa PDV-om
SKU:
127054
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 135 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Glasnoća: 77 dB(A) |
| Dimenzije | DuŽina kabla: 4.5 m |
| Garancija | 5.08 |
Štapni usisivač SAMSUNG VS20C852FTB/GE
Na stanju
1,209.49KM Sa PDV-om
SKU:
126962
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 210 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Digitalni inverterski motor; Razina buke: 86 dBA |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja: 210 min |
| Garancija | 2,43 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS20B75ACR5/GE
Na stanju
873.67KM Sa PDV-om
SKU:
126961
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 200 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Digitalni inverterski motor; Razina buke: 86 dBA |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja 210 min; Periv spremnik za prašinu |
| Garancija | 2.6 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS15A6031R1/GE
Na stanju
556.08KM Sa PDV-om
SKU:
126960
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 150 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Razina buke: 86 dBA; Kapacitet spremnika za prašinu: 0.8 L |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja 210 min; Periv spremnik za prašinu |
| Garancija | 2,3 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS80F28DGS/GE
Na stanju
2,140.35KM Sa PDV-om
SKU:
126957
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 280 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Razina buke: 87 dBA |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja: 210 min |
| Garancija | 9.1 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS80F28DFP/GE
Na stanju
1,808.17KM Sa PDV-om
SKU:
126956
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 280 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Kapacitet spremnika za prašinu: 0,5 l |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja: 210 minuta; Broj načina čišćenja: 5; Razina buke: 87 dBA |
| Garancija | 8,9 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP61HB21UV
Na stanju
433.19KM Sa PDV-om
SKU:
126755
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Razina buke: 79 dB(A); Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Boja: Shell White |
| Dimenzije | 2.488 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX ES31CB18GG
Na stanju
288.38KM Sa PDV-om
SKU:
126754
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Granit siva; Razina buke 79 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Dimenzije | 2.65 kg |