Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Usisivači
Usisivač ELECTROLUX EB61C2DBP, sa vrećicom
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om
SKU:
126753
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 232 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 73 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 9m |
| Garancija | 6.77 kg |
Usisivač ELECTROLUX EPF63EB-S PowerForce, sa vrećicom
Na stanju
262.83KM Sa PDV-om
SKU:
126745
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 76 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 6 m |
| Garancija | 5.98 kg |
Usisivač ELECTROLUX Z1230CB, sa kanisterom
Na stanju
138.71KM Sa PDV-om
SKU:
126739
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 1400 |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Dužina kabla 4.5 m |
| Dimenzije | Zapremina posude za prašinu 0.92 l |
| Garancija | 60 mjeseci |
Usisivač Electrolux EPF61RR, sa vrećicom
Na stanju
198.34KM Sa PDV-om
SKU:
126514
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača, dB(A)76 |
| Dimenzije | Prosječna godišnja potrošnja električne energije (kWh)27.7 |
| Garancija | 5,72 kg |
Usisivač Electrolux EL31C2OG
Na stanju
231.19KM Sa PDV-om
SKU:
126285
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 273 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | 408 x 277 x 285 mm |
| Dimenzije | 6.03 kg |
Usisivač Electrolux EL31C1LDB
Na stanju
214.16KM Sa PDV-om
SKU:
126283
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 273 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | 408 x 277 x 285 mm |
| Dimenzije | 5.89 kg |
Usisivač Electrolux EW82U2DB 3-in-1 Wet & Dry
Na stanju
1,118.23KM Sa PDV-om
SKU:
125728
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Electrolux 800 3-in-1 Wet & Dry Cordless cleaner bez vrećice Blue 35 minuta |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Inverterski motor, Obuhvatite do 150 m2 ili neprekidno čistite do 35 minuta s jednim punjenjem. |
| Dimenzije | 1100x216x285 |
| Garancija | 24 |
Štapni usisivač Electrolux EP61CB21WP
Na stanju
484.29KM Sa PDV-om
SKU:
125361
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijo. |
| Broj stranica za ispis | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Komplet | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijo. |
| Brzina čitanja | 2.49 |
| Dimenzije | 24 |
Štapni usisivač Electrolux EP31CB21TG
Na stanju
311.51KM Sa PDV-om
SKU:
125360
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.18 Kg |