Prikaz 529–540 od 910 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om
SKU:
124984
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om
SKU:
124983
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Prečišćivač Zraka Hama smart
Na stanju
226.63KM Sa PDV-om
SKU:
124971
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 24 |
| Broj stranica za ispis | 65 m3/h |
| Komplet | 24 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1xPrečišćivač zraka, 1xExtra Filter, 2xTrue HEPA i filter sa aktivnim ugljem (1preinstaliran), uputstvo za korištenje |
| Garancija | 24,4×54,4×24,4cm |
Ugradbeni frižider Electrolux LNT3LE14S
Na stanju
1,316.58KM Sa PDV-om
SKU:
124851
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Sušilica Electrolux EW7D384UE
Na stanju
1,878.73KM Sa PDV-om
SKU:
124842
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ime cupboard dry 1000: 179Load synthetics cupboard dry: 4Time cotton iron dry 1000: 136Time synthetics cupboard dry 1200 |
USISIVAČ ELECTROLUX EB31C1UG, SA VREĆICOM
Na stanju
187.38KM Sa PDV-om
SKU:
124840
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Predstavljamo novi Bagged Cleaner 300 – naš najučinkovitiji usisavač do sada, snažno uklanja prašinu sa svakim pokretom |
| Dimenzije | DustPro™ nastavak: Nevjerojatno svestrani DustPro™ nastavak pomaže da postignete odlične rezultate. |
Aparat za kafu DELONGHECOV311.BG
Na stanju
451.74KM Sa PDV-om
SKU:
124830
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,4 l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 255 x 315 x 290 mm |