Prikaz 505–516 od 910 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Štapni usisivač Electrolux EP31CB21TG
Na stanju
311.51KM Sa PDV-om
SKU:
125360
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Ciklonski sustav filtriranja: Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.18 Kg |
Usisivač Electrolux EB61C3WBL, sa vrećicom
Na stanju
329.76KM Sa PDV-om
SKU:
125359
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Usisivač sa S-Bag vrećicamaa: S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu. Vrlo jednostavno – samo zapamtite s-bag®! |
| Dimenzije | Indikator napunjenosti vrećice: Mali pokazivač na usisavaču koji upozorava kada je vrijeme da zamijenite vrećicu. |
Usisivač Electrolux EB51C1OG, sa vrećicom
Na stanju
214.16KM Sa PDV-om
SKU:
125358
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 750W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Usisivač sa S-Bag vrećicamaa: S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu. Vrlo jednostavno – samo zapamtite s-bag®! |
| Dimenzije | Ručna regulacija snage: Usisna snaga regulira se ručno koristeći kontrolu regulacije zraka na usisavaču. |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5F70X
Na stanju
834.73KM Sa PDV-om
SKU:
125354
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
Na stanju
1,955.40KM Sa PDV-om
SKU:
125353
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Aparat za kafu DELONGHI EC685.M DEDICA
Na stanju
504.97KM Sa PDV-om
SKU:
125352
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | 149 x 330 x 304 |
| Dimenzije | 4,2kg |
Kuhinjska napa Electrolux LFG719X
Na stanju
730.08KM Sa PDV-om
SKU:
125144
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 80 cm |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | 3+intenzivna,Electronic push buttons,LED spotlight |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om
SKU:
125143
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EIT61443B
Na stanju
1,067.13KM Sa PDV-om
SKU:
125141
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |