Prikaz 601–612 od 910 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Ugradbena mikrovalna pećnica Electrolux LMS2203EMX, 20L
SKU:
117821
Na stanju
758.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Prečišćivač Zraka LEVOIT Core P350
SKU:
117775
Na stanju
184.04KM Sa PDV-om| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://www.levoit.com/allproducts/corep350-pet-care-true-hepa-air-purifier |
| Broj stranica za ispis | 45M2 |
| Komplet | https://www.levoit.com/allproducts/corep350-pet-care-true-hepa-air-purifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | Operativna temperatura: -10°C do 40°C, Power Supply: AC 120V, 60Hz, Pet lock, |
Prečišćivač Zraka LEVOIT Core 300
SKU:
117774
Na stanju
246.40KM Sa PDV-om| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://www.levoit.com/allproducts/core300-true-hepa-air-purifier |
| Broj stranica za ispis | Smoke 141 / Dust 140 / Pollen 145 |
| Komplet | https://www.levoit.com/allproducts/core300-true-hepa-air-purifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 22 x 22 x 36 cm |
Prečišćivač Zraka LEVOIT LV-H132XR
SKU:
117773
Na stanju
104.95KM Sa PDV-om| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://www.levoit.com/allproducts/lv-h132-compact-hepa-air-purifier |
| Broj stranica za ispis | 85 m3/h |
| Komplet | https://www.levoit.com/allproducts/lv-h132-compact-hepa-air-purifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 3 stadija filtracije: Pre-filter, HEPA Filter, filter sa aktivnim ugljem |