Prikaz 781–792 od 945 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Ugradbeni podpultni frižider Electrolux LXB2AE82S
Na stanju
849.33KM Sa PDV-om
SKU:
123895
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Potpuno integrisan |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Potpuno integrisan |
| Brzina čitanja | do 99 cm |
| Dimenzije | do 100 l |
| Garancija | 819x560x547 |
Ugradbena ploča Electrolux EHF46547XK
Na stanju
734.94KM Sa PDV-om
SKU:
123783
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 38x560x490 |
Frižider samost. sa jednim vratima AEG RKB639E4DX
Na stanju
1,654.85KM Sa PDV-om
SKU:
123686
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 180 cm do 189 cm |
| Dimenzije | več kot 321 l |
| Garancija | 1860x595x635 |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA17200L
Na stanju
845.68KM Sa PDV-om
SKU:
123585
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Opcija odgode starta: 3h |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME32X3
Na stanju
1,664.59KM Sa PDV-om
SKU:
123375
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l |
Štapno-baterijski usisivač Electrolux EW81U3DB
Na stanju
874.87KM Sa PDV-om
SKU:
123372
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Funkcija automatskog prilagođavanja: Da, Razina buke, dB(A): 81, Vrijeme punjenja baterije (sati): 4, |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Running time High Speed: 24, |
| Dimenzije | Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom poboljšava učinkovitost usisivača |
| Garancija | 4,5 kg |
Filter za napu Electrolux ECFB02
Na stanju
37.73KM Sa PDV-om
SKU:
123371
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filtar, |
| Broj stranica za ispis | 190x40x0 mm |
| Komplet | Ugljeni filtar, |
Aparat za kafu DELONGHI EC9155.W
Na stanju
1,510.35KM Sa PDV-om
SKU:
123174
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1,5l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Bijela-Mat- Nehrđajući čelik |
| Dimenzije | 2 unaprijed postavljena recepta: Espresso i Americano (Long Black) |
| Garancija | 285x399x365 (sa spremnikom za zrna) |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem ENT6ME19S
Na stanju
1,957.83KM Sa PDV-om
SKU:
123209
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |
Ugradbena mikrovalna Electrolux LMS2203EMK
Na stanju
758.07KM Sa PDV-om
SKU:
123217
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |