Prikaz 805–816 od 945 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Ugradbena poloča Electrolux EHF6547FXK
Na stanju
683.84KM Sa PDV-om
SKU:
122655
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 590×520 |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H40BX
Na stanju
621.79KM Sa PDV-om
SKU:
122653
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |
GUMENI PODLOŠCI ZA VEŠ MAŠINU – PROTIV VIBRACIJA
Na stanju
12.17KM Sa PDV-om
SKU:
122647
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 58x58x6 mm |
| Broj stranica za ispis | Protuvibracijske podloge za perilicu rublja diskretne boje lako se pričvršćuju na perilice, štiteći podove od ogrebotina |
| Komplet | 58x58x6 mm |
Ugradbena pećnica Electrolux KOF3H70X
Na stanju
725.22KM Sa PDV-om
SKU:
122367
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Električna pećnica Electrolux EOH3H00BX
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om
SKU:
122365
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6343FOK
Na stanju
558.51KM Sa PDV-om
SKU:
122362
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 7 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Usisivač Electrolux EB61C1OG, sa vrećicom
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om
SKU:
122360
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | Max 850 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Cijev u 2 dijela, S-bag je STANDARDNA vrećica za prašinu, Indikator napunjenosti vrećice, |
| Dimenzije | Integrirani utori za parkiranje, Četka za tekstil, Ručna regulacija snage, Radijus rada, m: 12, Boja: Oceansko zelena, |
| Garancija | Filtera izlaznog zraka: Washable Hygiene Filter 12 |