Prikaz 145–156 od 179 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućišta Za Računare
Računar HP Pro Mini 260 G9 i3/8G/256G/Win11p (CZ9G5ES)
SKU:
126846
Na stanju
1,616.06KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -i3-1315U, (0.9 GHz E-core base frequency,1.2 GHz P-core base frequency, up to 3.3 GHz E-coreMax Turbo frequency, up to 4.5 GHz P-core Max Turbo frequency,10 MB L3 cache, 2 P-cores and 4 E-cores, 8 t |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -i3-1315U, (0.9 GHz E-core base frequency,1.2 GHz P-core base frequency, up to 3.3 GHz E-coreMax Turbo frequency, up to 4.5 GHz P-core Max Turbo frequency,10 MB L3 cache, 2 P-cores and 4 E-cores, 8 t |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Računar HP 290 G9 i3/8G/512G/DOS (B70SMAT)
SKU:
126613
Na stanju
1,241.89KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13100 (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Broj stranica za ispis | FreeDOS |
| Komplet | -13100 (do 4,5 GHz uz tehnologiju Intel® Turbo Boost, 12 MB L3 predmemorije, 4 jezgre, 8 niti) |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB) |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
Računar HP 800 SFF G9 i5/16G/512G/Win11pro (7E5C9AV)
SKU:
126561
Na stanju
2,486.25KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -14500 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -14500 (up to 5.0 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 24 MB L3 cache, 14 cores, 20 threads) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | (1 x 16GB DDR5-4800 SDRAM), 4 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
Računar HP Pro Mini 400 G9 i3/8G/512G/W11p (884V0EA)
SKU:
125924
Na stanju
1,740.38KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -13100T (up to 4.2 GHz, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | -13100T (up to 4.2 GHz, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads) |
| Brzina čitanja | 8 GB |
| Dimenzije | DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 2 DIMM |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
Računar ASUS ExpertCenter D5 D500SER-WB51C4 SFF PC i5-14500 14C/20T 8GB DDR5 (m.64GB) s512GB 330W 3Y
SKU:
125239
Na stanju
1,863.45KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core i5 |
| Broj stranica za ispis | -14500 Processor 2.6GHz (24M Cache, up to 5.0GHz, 14 cores) |
| Komplet | Intel Core i5 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 8 GB |
| Garancija | 512 GB |
Računar ASUS ExpertCenter D5 D500SER-WB73D1 SFF PC i7-14700 20C/28T 16GB DDR5 (m.64GB) s1TB 330W 3Y
SKU:
125238
Na stanju
2,609.33KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core i7 |
| Broj stranica za ispis | -14700 Processor 2.1GHz (33M Cache, up to 5.3GHz, 20 cores) |
| Komplet | Intel Core i7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 1 TB |
Računar ASUS ROG G16 29L i7-13700F 16-Core 16GB (fs.m.64GB) s512GB+1TB HDD RTX 4070 12GB 750W GRY 3Y
SKU:
123656
Na stanju
5,058.28KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core i7 |
| Broj stranica za ispis | -13700F 2.1GHz (30M Cache, up to 5.2GHz, 16 cores) |
| Komplet | Intel Core i7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 512 GB |
Računar HP 290 G9 i7/16G/512G/V2/DOS (6D3A3EA)
SKU:
122217
Na stanju
1,960.41KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | -12700 (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 25MB L3 cache, 12 cores, 20 threads ) |
| Broj stranica za ispis | FreeDOS |
| Komplet | -12700 (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 25MB L3 cache, 12 cores, 20 threads ) |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | DDR4-2933MHz RAM (1 x 16GB) |
| Garancija | PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
ASUS NUC 15 PRO/RNUC15CRHI300002/Core 3 100U 15W/Intel UHD graphics/no RAM/no Storage/Intel Wi-Fi 7 BE202/USB Total – 7/4 USB Type-A/3 USB Type-C (1x USB3.2 + 2x TB4)/2x HDMI 2.1/Support Displays – 4x 4K/no OS/EU Cord/Kit (L6)/Tall/EAN:4711387949924
SKU:
90AR00Q2-M00020
Na stanju
1,206.56KM Sa PDV-om