Prikaz 157–168 od 180 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućišta Za Računare
COUGAR Archon 2 Mesh RGB PC Case, Mid Tower, Black
Na stanju
159.41KM Sa PDV-om
SKU:
CGR-5CC5B-MESH-RGB
COUGAR Archon 2 Mesh RGB PC Case, Mid Tower, White
Na stanju
159.41KM Sa PDV-om
SKU:
CGR-5CC5W-MESH-RGB
ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-07240H0040 Core 7 240H/16GB/SSD 512GB/UHD/Brez OS/3Y
Na stanju
2,923.54KM Sa PDV-om
SKU:
127797
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Intel Core 7 |
| Broj stranica za ispis | -240H 2.5 GHz (24MB Cache, up to 5.2 GHz, 10 Cores, 16 Threads) |
| Komplet | Intel Core 7 |
| Brzina čitanja | Bez OS-a |
| Dimenzije | 16 GB |
| Garancija | 512 GB |
Računar HP Z2 Mini G1i U7-265/32GB/1TB/V4/Win11p (A40NCET)
Na stanju
5,162.63KM Sa PDV-om
SKU:
127675
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133727&search=HPZ2MiniG1i |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c09133727&search=HPZ2MiniG1i |
| Brzina čitanja | 265 (up to 5.3 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | DDR5-6400 MT/s (1 x 32 GB), 2 SODIMM |