Prikaz 1237–1248 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E720BT
SKU:
127393
Na stanju
323.17KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 0,64 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 128 x 67 x 128 mm |
Rolna CANON Matte Canvas 320g 42in 12m
SKU:
115884
Na stanju
421.13KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | Matte Canvas |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Toner CANON CRG-724
SKU:
106403
Na stanju
424.57KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | lbp6750 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 6000 str |
Rolna CANON Glossy Photo 200g 36in
SKU:
107014
Na stanju
425.87KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Printer CANON Selphy CP1500 WH
SKU:
124158
Na stanju
330.01KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Broj stranica za ispis | 3 tinte u boji (žuta, cijan, magenta) sa zaštitnim premazom256 nijansi po boji (24-bitna dubina boje) |
| Komplet | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
Bubanj CANON C-EXV 47 Cyan
SKU:
112054
Na stanju
430.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV47C |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | BCEXV47C |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 33.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 47 Magenta
SKU:
112055
Na stanju
430.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV47M |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | BCEXV47M |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 33.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 47 Yellow
SKU:
112056
Na stanju
430.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV47Y |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | BCEXV47Y |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 33.000 str |