Prikaz 1897–1908 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP CANON imageRunner 2224iF
Na stanju
3,761.20KM Sa PDV-om
SKU:
122669
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON imageRunner C1533iF
Na stanju
3,821.87KM Sa PDV-om
SKU:
119845
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 33 ppm |
| Garancija | DA |
MFP CANON imageRunner 2224iF Bundle
Na stanju
3,821.87KM Sa PDV-om
SKU:
122721
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i faksiranje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Giljotina Dahle 585, 1100mm, A1
Na stanju
5,362.74KM Sa PDV-om
SKU:
113611
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 1100 mm |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | 1100 mm |
| Brzina čitanja | Ne |
MFP XEROX VersaLink C7125S višenamjenski laserski printer u boji s dodatnom ladicom i postoljem
Na stanju
4,710.42KM Sa PDV-om
SKU:
126455
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | Print, kopiranje, skeniranje, fax |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | Print, kopiranje, skeniranje, fax |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 25 str/min |
| Garancija | USB, mreža, NFC |
Ploter EPSON SureColor SC-T3100X 220V
Na stanju
4,773.23KM Sa PDV-om
SKU:
116612
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | 24” = A1 = 610mm |
| Dimenzije | Mreža |
| Garancija | 2400 x 1200 dpi |
MFP CANON imageRunner 2930i Bundle
Na stanju
5,217.15KM Sa PDV-om
SKU:
123196
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , printanje, kopiranje, skeniranje , slanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , printanje, kopiranje, skeniranje , slanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Ploter EPSON SureColor SC-T5400M MFP
Na stanju
6,657.39KM Sa PDV-om
SKU:
116360
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | multifunkcijski uređaj |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | multifunkcijski uređaj |
| Brzina čitanja | A0 |
| Dimenzije | A0, 36 ” (91.4 cm) |
| Garancija | , USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
MFP CANON imageRunner Advance DX C3926i Bundle
Na stanju
6,673.10KM Sa PDV-om
SKU:
123054
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 26 str/min |
| Garancija | , opcionalno WI-FI |