Prikaz 1885–1896 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Giljotina Dahle 580, 815mm, A2
Na stanju
3,706.61KM Sa PDV-om
SKU:
113610
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | https://www.dahle-office.com/en/products/office-machines/detail/product/show/professional-workshop-guillotine-for-cuttin |
| Broj stranica za ispis | 815 mm |
| Komplet | https://www.dahle-office.com/en/products/office-machines/detail/product/show/professional-workshop-guillotine-for-cuttin |
| Brzina čitanja | A2 |
| Dimenzije | Ne |
MFP EPSON WorkForce Pro EM-C8100RDWF
Na stanju
2,870.22KM Sa PDV-om
SKU:
127246
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (mono), 24 str/min (color) |
| Garancija | DA |
Ploter Epson SC-T5405
Na stanju
2,954.10KM Sa PDV-om
SKU:
118762
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | GIS/CAD |
| Broj stranica za ispis | A0 |
| Komplet | GIS/CAD |
| Brzina čitanja | A1, A2, A2+, A3+, A3, A4, B1, B2, B3, B4, B5 |
| Dimenzije | WiFi |
| Garancija | Monochrome 22 Seconds, Colour 22 Seconds |
Shredder Dahle 706,5 listova,P7,60l
Na stanju
3,943.19KM Sa PDV-om
SKU:
113626
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 1 x 4,7 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 1 x 4,7 mm |
| Brzina čitanja | 60 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Printer CANON imagePROGRAF PRO1100
Na stanju
3,064.91KM Sa PDV-om
SKU:
125951
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A2 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Ploter EPSON SureColor SC-T5100N, bez postolja
Na stanju
3,140.28KM Sa PDV-om
SKU:
116361
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | printer |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | printer |
| Brzina čitanja | A0 |
| Dimenzije | , 36″ = A0 = 914 mm |
| Garancija | , USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
Printer HP Color LaserJet Pro CP5225dn A3
Na stanju
3,209.15KM Sa PDV-om
SKU:
104242
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | Mreža |
MFP CANON imageRunner 2425i
Na stanju
3,336.55KM Sa PDV-om
SKU:
118839
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
MFP CANON imageRunner 2425i Bundle
Na stanju
3,397.21KM Sa PDV-om
SKU:
122720
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Ploter EPSON SureColor SC-T3100M-MFP
Na stanju
3,515.86KM Sa PDV-om
SKU:
118563
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | multifunkcijski uređaj |
| Broj stranica za ispis | A1 |
| Komplet | multifunkcijski uređaj |
| Brzina čitanja | WiFi |
| Dimenzije | 2.400 x 1.200 DPI |
| Garancija | 4 |
MFP XEROX VersaLink C625DN
Na stanju
3,591.34KM Sa PDV-om
SKU:
127400
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 50 str/min mono i u boji |
Giljotina Dahle 848, 475mm, A3, 800 listova
Na stanju
4,716.07KM Sa PDV-om
SKU:
113621
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 475 mm |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | 475 mm |
| Brzina čitanja | 800 listova |
| Dimenzije | Ne |