Prikaz 1585–1596 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Printer HP Color Laser 150nw
Na stanju
558.11KM Sa PDV-om
SKU:
116199
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-4980EEP&doctype=datasheet&doclang=EN_GB&searchquery=&cc=my |
| Broj stranica za ispis | laserski u boji |
| Komplet | http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-4980EEP&doctype=datasheet&doclang=EN_GB&searchquery=&cc=my |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 4 str/min kolor, 18 str/min mono |
Printer Epson EcoTank M1170
Na stanju
561.48KM Sa PDV-om
SKU:
122728
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | 39 |
| Garancija | DA |
Printer za naljepnice BROTHER PT-E560BTVP
Na stanju
572.11KM Sa PDV-om
SKU:
125176
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Termalni, Bluetooth, USB, 1,05kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | do 24 mm |
| Dimenzije | 132 x 244 x 80 mm |
MFP BROTHER DCP-B7620DW
Na stanju
575.52KM Sa PDV-om
SKU:
124808
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 34 str/min |
Printer za naljepnice BROTHER TD-2125NWB
Na stanju
575.52KM Sa PDV-om
SKU:
125440
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | do 152 mm/s |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 110 x 215 x 172 mm |
| Dimenzije | 36 mjeseci |
TONER XEROX BK ZA VERSALINK B620/B625 42K
Na stanju
749.67KM Sa PDV-om
SKU:
125385
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | black |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | VersaLink B620/B625 |
| Dimenzije | 42.000 stranica |