Prikaz 1621–1632 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Toner HP black 653X
SKU:
110441
Na stanju
791.43KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP Color LaserJet Enterprise MFP M680 |
| Broj stranica za ispis | 21.000 str |
| Komplet | HP Color LaserJet Enterprise MFP M680 |
Kolor laserski printer CANON Printer CANON LBP646CDW
SKU:
127631
Na stanju
612.07KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 38 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Bubanj CANON C-EXV 21 Cyan
SKU:
101140
Na stanju
796.52KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV21C |
| Broj stranica za ispis | iR C2880 |
| Komplet | BCEXV21C |
| Brzina čitanja | iR C3380 |
| Dimenzije | 53.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 21 Magenta
SKU:
101613
Na stanju
796.52KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV21M |
| Broj stranica za ispis | iR C2880 |
| Komplet | BCEXV21M |
| Brzina čitanja | iR C3380 |
| Dimenzije | 53.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 21 Yellow
SKU:
101614
Na stanju
796.52KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV21Y |
| Broj stranica za ispis | iR C2880 |
| Komplet | BCEXV21Y |
| Brzina čitanja | iR C3380 |
| Dimenzije | 53.000 str |
Toner HP black 650A
SKU:
108627
Na stanju
799.12KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5525 |
| Broj stranica za ispis | 13.500 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5525 |
Matrični Printer EPSON LX-350
SKU:
107139
Na stanju
615.49KM Sa PDV-om| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | 9 |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | USB |
| Dimenzije | , Paralelno i Serijsko |
| Garancija | HighSpeed-Draft: 10 cpi: 347 Znakova/s |
Toner HP black 649X
SKU:
109810
Na stanju
802.40KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP4525 |
| Broj stranica za ispis | 17.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP4525 |
Shredder Dahle ShredMATIC 35090,90 listova,ADF,P4,23l
SKU:
119027
Na stanju
804.42KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 4 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 90 listova |
| Komplet | 4 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 23l |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Toner HP black 87A
SKU:
110363
Na stanju
806.47KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET ENTERPRISE M506/MFP M527 |
| Broj stranica za ispis | 9.000 str |
| Komplet | HP LASERJET ENTERPRISE M506/MFP M527 |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P900Wc
SKU:
125177
Na stanju
624.63KM Sa PDV-om| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Serijski, USB, Wi-Fi Direct, 1,48kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | do 36 mm |
| Dimenzije | 118 x 192 x 146 mm |