Prikaz 97–108 od 1917 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
MFP EPSON EcoTank L6370
Na stanju
852.90KM Sa PDV-om
SKU:
126560
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 18 str/min (mono), 9 str/min (color) |
| Garancija | DA |
MFP EPSON EcoTank L6390
Na stanju
885.56KM Sa PDV-om
SKU:
126559
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 18 str/min (mono), 9 str/min (color) |
| Garancija | DA |
MFP XEROX VersaLink C7125S višenamjenski laserski printer u boji s dodatnom ladicom i postoljem
Na stanju
4,710.42KM Sa PDV-om
SKU:
126455
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | Print, kopiranje, skeniranje, fax |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | Print, kopiranje, skeniranje, fax |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 25 str/min |
| Garancija | USB, mreža, NFC |
MFP XEROX AltaLink C8255
Na stanju
9,819.37KM Sa PDV-om
SKU:
126456
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | kopiranje, printanje, skeniranje i slanje e-pošte; faks za telefon |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 55 str/min mono i u boji |
Toner HP 213A Black
Na stanju
395.77KM Sa PDV-om
SKU:
126452
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 3500 stranica |
| Komplet | 3500 stranica |
Bubanj XEROX za VERSALINK B410/B415 75k
Na stanju
258.30KM Sa PDV-om
SKU:
126383
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | black |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | VersaLink B410, B415 |
| Dimenzije | 75.000 stranica |
Epson WorkForce Pro WF-M5399DW
Na stanju
551.43KM Sa PDV-om
SKU:
126347
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet mono |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet mono |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 25 str/min (jednostrano) – 16 stranica/min (obostrano) |
| Garancija | DA |
Rolna CANON Standard 80g 42in
Na stanju
102.06KM Sa PDV-om
SKU:
126298
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | obični papira |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 75g/m2 – 150g/m2 |
Printer za naljepnice BROTHER PT-P950NW
Na stanju
1,043.71KM Sa PDV-om
SKU:
126139
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Desktop |
| Broj stranica za ispis | Težina1.51kg |
| Komplet | Desktop |
| Brzina čitanja | 60 mm po sekundi |
| Dimenzije | 118 x 192 x 146 mm |
Tinta CANON PFI-4100 CO
Na stanju
200.41KM Sa PDV-om
SKU:
126169
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | PFI-4100 M |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | PRO-1100 |
| Dimenzije | 80 ml |
Tinta CANON PFI-4100 MBK
Na stanju
200.41KM Sa PDV-om
SKU:
126168
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | photo black |
| Broj stranica za ispis | PFI-4100 PBK |
| Komplet | photo black |
| Brzina čitanja | PRO-1100 |
| Dimenzije | 80 ml |