Prikaz 1153–1164 od 1917 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
PRINTERI
Toner HP black 30X
Na stanju
360.83KM Sa PDV-om
SKU:
112008
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LJ PRO M203/M227 |
| Broj stranica za ispis | 3.500 str |
| Komplet | HP LJ PRO M203/M227 |
Rolna CANON Matte Canvas 320g 36in 12m
Na stanju
361.20KM Sa PDV-om
SKU:
115883
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Matte Canvas |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Rolna CANON Glossy Photo 240g 24in
Na stanju
362.78KM Sa PDV-om
SKU:
111970
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
MFP HP LaserJet M141a Retail
Na stanju
279.06KM Sa PDV-om
SKU:
120755
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | USB |
| Garancija | Up to 600 x 600 dpi |
Printer HP LaserJet M211d
Na stanju
281.48KM Sa PDV-om
SKU:
119191
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | USB |
| Garancija | do 20000 stranica mjesečno |
Toner CANON CRG-052B
Na stanju
366.67KM Sa PDV-om
SKU:
114136
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | LBP21; MF42 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 3100 str |
Toner BROTHER TN-910BK
Na stanju
366.67KM Sa PDV-om
SKU:
125212
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Ne |
| Broj stranica za ispis | black |
| Komplet | Ne |
| Brzina čitanja | HL-L9310CDW, MFC-L9570CDW |
| Dimenzije | do 9.000 stranica |