Prikaz svih 2 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
3.1.2
Soundbar SAMSUNG HW-QS700F 3.1.2 ch
Na stanju
1,366.55KM Sa PDV-om
SKU:
127377
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 3.1.2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 3.1.2 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 38W |
| Garancija | 1160 x 120 x 51 mm, 249 x 249 x 252 mm |
Soundbar SAMSUNG HW-Q600F 3.1.2 ch
Na stanju
970.15KM Sa PDV-om
SKU:
127376
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 3.1.2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 3.1.2 |
| Brzina čitanja | Bežični priključak |
| Dimenzije | 34 W |
| Garancija | 1030 x 105 x 57 mm, 184 x 295 x 343 mm |