Prikaz svih 3 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
5 x 18 mm
Shredder Dahle PaperSafe 23140,10 listova,P4,12l
Šifra artikla:
119290
Na lageru
283.91KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 5 x 18 mm |
| Broj stranica za ispis | 10 listova |
| Komplet | 5 x 18 mm |
| Brzina čitanja | 12 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23100,5 listova,P4,12l
Šifra artikla:
119289
Na lageru
165.61KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 5 x 18 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 5 x 18 mm |
| Brzina čitanja | 12 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Shredder Dahle PaperSafe 23120,8 listova,P4,12l
Šifra artikla:
119008
Na lageru
228.70KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 5 x 18 mm |
| Broj stranica za ispis | 8 listova |
| Komplet | 5 x 18 mm |
| Brzina čitanja | 12 litara |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |