Prikaz 1–12 od 18 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A3
Papir BROTHER BP60PA3
Na stanju
31.18KM Sa PDV-om
SKU:
124390
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | obični papir A3 |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 250 listova |
| Dimenzije | 75g/m2 – 150g/m2 |
Papir CANON MP-101 A3
Na stanju
63.84KM Sa PDV-om
SKU:
102902
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | mat |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 40 list |
| Dimenzije | 160g/m2 – 200g/m2 |
Papir CANON SG-201 A3
Na stanju
84.61KM Sa PDV-om
SKU:
106635
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 20 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir EPSON Premium Semiglossy A3+, 20l, 250g/m2
Na stanju
101.25KM Sa PDV-om
SKU:
108485
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | Premium Semiglossy |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 20 listova |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Ručni Trimmer Dahle 508, 460mm, A3, 6 listova
Na stanju
126.18KM Sa PDV-om
SKU:
113582
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 6 listova |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Ne |
Papir CANON SG-201 A3+
Na stanju
142.52KM Sa PDV-om
SKU:
103339
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 20 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir Canon FA-RG1 A3 25 kom, 320g, premium fine art
Na stanju
271.67KM Sa PDV-om
SKU:
124194
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 297X420 |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Premium fine Art |
| Dimenzije | 25 |
Ručni Trimmer Dahle 552, 510mm, A3, 20 listova
Na stanju
315.46KM Sa PDV-om
SKU:
113584
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 20 listova |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Ne |
Giljotina Dahle 534, 460mm, A3, 15 listova
Na stanju
331.24KM Sa PDV-om
SKU:
113594
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 15 listova |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Ne |
Giljotina Dahle 867, 460mm, A3, 35 listova
Na stanju
1,053.63KM Sa PDV-om
SKU:
113616
| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | 35 listova |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | Ne |
MFP HP LaserJet M438n
Na stanju
1,007.04KM Sa PDV-om
SKU:
118580
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža |
| Garancija | do 1200 x 1200 dpi |
MF Printer EPSON EcoTank L14150 A3
Na stanju
1,242.29KM Sa PDV-om
SKU:
118034
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 38 str/min Monochrome (obični papir 75 g/m2), 24 str/min Colour (75 g/m2) |
| Garancija | – USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct |