Prikaz 13–20 od 20 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Easy UPS
Easy UPS APC, 800VA, Montaža na pod/zid, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR
SKU:
122847
Na stanju
239.17KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 800VA/450W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
Easy UPS APC 700VA, Tower, 230V, 2x Schuko AVR
SKU:
126190
Na stanju
218.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 700VA/360W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 2x Schuko |
Easy UPS APC 700VA, Tower, 230V, 4x IEC C13 AVR
SKU:
126189
Na stanju
218.49KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 700VA/360W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x IEC C13 |
Easy UPS APC, 500VA, Montaža na pod/zid, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR BX500MI
SKU:
125004
Na stanju
200.40KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 500VA/300W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
Easy UPS APC 650VA/230V, 6xIEC C13, AVR, Floor/Wall Mount
SKU:
122909
Na stanju
200.40KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 650VA/375W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
Easy UPS APC 650VA/230V 4xCEE 7/3 schuko, AVR, Floor/Wall Mount
SKU:
122888
Na stanju
200.40KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 650VA/375W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x CEE 7/3 Schuko |
Easy UPS APC, 500VA, Montaža na pod/zid, 230V, 4x CEE 7/3 Schuko utičnice, AVR
SKU:
122846
Na stanju
179.71KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 500VA/300W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 4x CEE 7/3 Schuko |
Easy UPS APC, 500VA, Montaža na pod/zid, 230V, 6x IEC C13 utičnica, AVR
SKU:
122845
Na stanju
179.71KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Easy UPS |
| Broj stranica za ispis | 500VA/300W |
| Komplet | Easy UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |