Prikaz 13–24 od 34 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
In-ear
Slušalice Happy Plugs Air 1 go TWS bež
SKU:
121241
Na stanju
98.28KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Bež |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | 20-20k Hz |
| Dimenzije | 49x49x21mm |
Slušalice Happy Plugs Air 1 go TWS crne
SKU:
121240
Na stanju
98.28KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | 20-20k Hz |
| Dimenzije | 49x49x21mm |
Slušalice Happy Plugs Air 1 go TWS bijele
SKU:
121239
Na stanju
98.28KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | 20-20k Hz |
Hama “Freedom Light” Bluetooth® slušalice, pink
SKU:
121082
Na stanju
39.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | roza |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Finger-Touch Sensor, True Wireless, Voice Control |
Slušalice Hama “Freedom Light” Bluetooth® crvene
SKU:
121081
Na stanju
49.80KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crvena |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Finger-Touch Sensor, True Wireless, Voice Control |
Hama “Spirit Go” Bluetooth® Headphones, crne
SKU:
121080
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 24 mj |
Hama “MyVoice1500” Mono-Bluetooth® slušalice, crne
SKU:
121079
Na stanju
36.69KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Kontrola poziva, tona |
Slušalice Hama “Freedom Light” Bluetooth®bijele
SKU:
121078
Na stanju
49.80KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Bordo |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 2 god |
Hama “LiberoBuds” Bluetooth®slušalice, zelene
SKU:
121077
Na stanju
69.45KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Zelena |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Dodatne funkcije Dugme za odgovor, QuickPair, True Wireless |
Hama “LiberoBuds” Bluetooth® slušalice, In-Ear, T
SKU:
121065
Na stanju
72.07KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Plava |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 24 |