Prikaz 1–12 od 28 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Samostojeća
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
Na lageru
1,095.12KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127413
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SW
Na lageru
939.37KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127412
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | A |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007763000 2u1
Na lageru
514.10KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127347
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 25 l |
| Dimenzije | 900 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007762000 2u1 sa roštiljem
Na lageru
418.28KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127346
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 1000 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007770000
Na lageru
231.19KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127345
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DG5B15BELE
Na lageru
1,460.16KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127134
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD90DB7B85GBU4
Na lageru
1,861.70KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127130
Sušilica ELECTROLUX EW7D384VE
Na lageru
1,207.06KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127117
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MG23K3523AK/E2
Na lageru
302.98KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126978
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 275 x 392 x 489 mm |
Mašina za pranje i sušenje SAMSUNG WD80T4046CE/LE
Na lageru
1,366.47KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126972