Prikaz 1–12 od 28 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Samostojeća
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3515AS/E2
Na lageru
229.97KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126959
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | srebro |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007770000
Na lageru
231.19KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127345
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMW
Na lageru
285.95KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122113
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 21 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | Bijela |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MG23K3523AK/E2
Na lageru
302.98KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
126978
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 275 x 392 x 489 mm |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ421MMK
Na lageru
313.94KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122114
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 21l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | crna |
Kuhinjska napa Electrolux LFC316X, 60 cm, kaminska
Na lageru
369.90KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122067
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | D |
Mikrovalna pećnica Electrolux EMZ725MMK
Na lageru
383.29KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122115
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 25 l |
| Dimenzije | 900 W |
| Garancija | crna |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007762000 2u1 sa roštiljem
Na lageru
418.28KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127346
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 1000 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
Kuhinjska ploča Electrolux EHF6140FOK
Na lageru
421.02KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
118131
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Okretne komande |
Mikrovalna pećnica SEVERIN 10007763000 2u1
Na lageru
514.10KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127347
| Brend | Severin |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 25 l |
| Dimenzije | 900 W |
| Garancija | Crna, srebrna |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SW
Na lageru
939.37KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127412
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | A |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
Na lageru
1,095.12KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127413
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |