Prikaz 1–12 od 18 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Samostojeća
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
Šifra artikla:
127413
Na lageru
1,095.12KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SW
Šifra artikla:
127412
Na lageru
939.37KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Bijela |
| Garancija | A |
Sušilica ELECTROLUX EW7D384VE
Šifra artikla:
127117
Na lageru
1,207.06KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
Šifra artikla:
126742
Na lageru
2,025.97KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW7D394UE
Šifra artikla:
126740
Na lageru
1,823.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
Šifra artikla:
126636
Na lageru
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D28WE
Šifra artikla:
126634
Na lageru
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica Electrolux EW6D283YE
Šifra artikla:
125962
Na lageru
1,233.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
Šifra artikla:
125353
Na lageru
1,955.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
Šifra artikla:
125143
Na lageru
1,586.70KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
Šifra artikla:
124984
Na lageru
1,455.30KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
Šifra artikla:
124983
Na lageru
1,982.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |