Prikaz 49–53 od 53 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
veliki (iznad 10 cm)
Miš Port ERGONOMIC (za desnu ruku)
SKU:
117044
Na stanju
65.52KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 2400 DPI max |
| Garancija | crna |
PREZENTER GENIUS MEDIA 100 WL
SKU:
109707
Na stanju
66.84KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | / |
| Dimenzije | / |
| Garancija | crna |
Miš + tastatura PORT 911252SLO
SKU:
127362
Na stanju
71.01KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | do 1600 DPI |
| Garancija | crna |
Miš wireless gaming HAMA “Reaper 700 Unleashed”
SKU:
120888
Na stanju
90.41KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Omron |
| Dimenzije | 3325 |
| Garancija | 9 |
Miš HP 515 Wireless (9C2F7AA)
SKU:
124921
Na stanju
97.47KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Multi surface tracking |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Do 4000 dpi |
| Dimenzije | 5 |
| Garancija | Rechargeable Li-ion, Usage Life: up to 1 month, USB Type-C |