Prikaz svih 6 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
žična
Miš HAMA EMC-500 ergonomski,žični
Šifra artikla:
127541
Na lageru
32.76KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |
Miš HAMA EMC-500 ergonomski,žični
Šifra artikla:
124776
Na lageru
32.76KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 Buttons incl. Scroll Wheel |
Joystick HAMA uRAGE Airborne 300 Gaming
Šifra artikla:
118409
Na lageru
52.42KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | 12 |
| Dimenzije | crno-plavi |
| Garancija | 24 |
MIŠ HAMA URAGE REAPER ESS GAMING
Šifra artikla:
118408
Na lageru
30.14KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 uključujući scroll wheel |
MIŠ HAMA URAGE REAPER NEO GAMING
Šifra artikla:
118407
Na lageru
24.89KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 6 |
MIŠ HAMA MC-100 OPTIČKI, CRNI
Šifra artikla:
115639
Na lageru
8.22KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žična |
| Broj stranica za ispis | veliki (iznad 10 cm) |
| Komplet | žična |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Optički |
| Garancija | 3 uključujući scroll wheel |