Prikaz 397–408 od 813 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Tinta HP Magenta 727
SKU:
109407
Na stanju
339.99KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | magenta |
| Broj stranica za ispis | 727 |
| Komplet | magenta |
| Brzina čitanja | DESIGNJET T920/T1500E |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta HP Cyan 727
SKU:
109406
Na stanju
339.99KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | cyan |
| Broj stranica za ispis | 727 |
| Komplet | cyan |
| Brzina čitanja | DESIGNJET T920/T1500E |
| Dimenzije | 130ml |
Tinta HP photo black 727
SKU:
108004
Na stanju
339.99KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | 727 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | DESIGNJET T920/T1500E |
| Dimenzije | 130ml |
HP S3 Pro 324pf 23,8″ IPS 100H23,8″,IPS,250cd,1000:1,5ms,100Hz,VGA,HDMI,DP,3 godine garancije
SKU:
9U5J5UT
Na stanju
261.21KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | Ne |
| Garancija | 36M |
Tinta HP black 981X
SKU:
113054
Na stanju
337.66KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | COLOR556/MFP586 |
| Broj stranica za ispis | 11.000 str |
| Komplet | COLOR556/MFP586 |
Monitor HP Series 3 Pro FHD 324pv 23.8in (9U5C1AA)
SKU:
126045
Na stanju
257.21KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | VA; LCD |
| Broj stranica za ispis | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Komplet | VA; LCD |
| Brzina čitanja | 16:9 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Toner HP black 305A
SKU:
105504
Na stanju
330.95KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET PRO 300 COLOR M351/MFP M375/400 COLOR M451/MFP M475 |
| Broj stranica za ispis | 2.200 str |
| Komplet | HP LASERJET PRO 300 COLOR M351/MFP M375/400 COLOR M451/MFP M475 |
Toner HP black 305X ugovorni
SKU:
112087
Na stanju
329.90KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LJ Pro 300 color M351/400 color MFP M475 Printer Series |
| Broj stranica za ispis | 4.000 str |
| Komplet | HP LJ Pro 300 color M351/400 color MFP M475 Printer Series |
Printer HP LaserJet M111w
SKU:
120587
Na stanju
251.15KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | USB, WiFi |
| Garancija | Ne |
Toner HP yellow 131A
SKU:
106180
Na stanju
326.11KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LaserJet Pro 200 color M251 / LaserJet Pro 200 color M251n / LaserJet Pro 200 color M251nw |
| Broj stranica za ispis | LaserJet Pro 200 color MFP M276 / LaserJet Pro 200 color MFP M276n / LaserJet Pro 200 color MFP M276nw |
| Komplet | HP LaserJet Pro 200 color M251 / LaserJet Pro 200 color M251n / LaserJet Pro 200 color M251nw |
| Brzina čitanja | 1.800 str |