Prikaz 7117–7128 od 9485 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Toner CANON CRG-724H
SKU:
106866
Na stanju
645.76KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | za LBP-6750 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 12500 str |
Toner HP black 85AD dvojno pakovanje
SKU:
106855
Na stanju
508.54KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LASERJET P1102/P1106/M1132 MFP/M1212 MFP/M1217 MFP |
| Broj stranica za ispis | 2 x 1.600 str |
| Komplet | HP LASERJET P1102/P1106/M1132 MFP/M1212 MFP/M1217 MFP |
Rolna CANON Satin Photo 170g 24in
SKU:
106794
Na stanju
252.36KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Satin |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Tinta HP black 711
SKU:
106765
Na stanju
250.87KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | DESIGNJET T520,T120 |
| Broj stranica za ispis | 80ml |
| Komplet | DESIGNJET T520,T120 |
DVD-R MEDIJ VERBATIM 50PK CB P 16X 4,7GB WIDE PRINTABILNI
SKU:
106691
Na stanju
38.53KM Sa PDV-om| Brend | Verbatim |
|---|---|
| Boja | DVD-R |
| Broj stranica za ispis | 50 kom na postolju |
| Komplet | DVD-R |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | 16x |
Rolna CANON Satin Photo 240g 36in
SKU:
106687
Na stanju
552.05KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Satin |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Papir CANON SG-201 A3
SKU:
106635
Na stanju
84.61KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | semi gloss |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | 20 list |
| Dimenzije | 201g/m2 – 800g/m2 |
Tinta CANON CL-541 XL
SKU:
106622
Na stanju
87.58KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | color |
| Broj stranica za ispis | MG2250/3250 |
| Komplet | color |
| Brzina čitanja | 15ml, 400 str |
Switch DLINK 8-port Gigabit easy desktop
SKU:
106546
Na stanju
48.67KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 8 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | x 10/100/1000BASE-T Gigabit LAN ports |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
Switch DLINK 5-port Gigabit easy desktop
SKU:
106535
Na stanju
44.41KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 5 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | x 10/100/1000 Mb/s |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
Rolna CANON Satin Photo 200g 24in
SKU:
106532
Na stanju
315.46KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Satin |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |