Prikaz 7273–7284 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
MIKROFON HAMA STREAM 800 HD STUDIO, USB
SKU:
117919
Na stanju
176.90KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Frequency Range: 20 Hz – 16 kHz, Impedance: 2200 ?, Uni-directional, Capacitor, Mono, Sensitivity:-45 dB ± 3 dB |
| Broj stranica za ispis | USB A Socket, dužina kabla 2,5m |
| Komplet | Frequency Range: 20 Hz – 16 kHz, Impedance: 2200 ?, Uni-directional, Capacitor, Mono, Sensitivity:-45 dB ± 3 dB |
MIKROFON HAMA STREAM 400 PLUS, USB
SKU:
117918
Na stanju
52.42KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Kondenzator, duzina kabla 2m |
| Komplet | Kondenzator, duzina kabla 2m |
TORBA HAMA VALLETTA ZA KAMERU, 140, CRNA
SKU:
117916
Na stanju
35.40KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 22 x 11.5 x 20.5 cm, 400g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
Torba HAMA Valletta za kameru, 130, crna
SKU:
117915
Na stanju
31.98KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Torbice |
| Broj stranica za ispis | 20 x 11 x 17 cm, 390 g |
| Komplet | Torbice |
| Brzina čitanja | 24 |
SLUŠALICE THOMSON TV, OVER-EAR, 6.3 MM, 8M KABEL
SKU:
117914
Na stanju
22.27KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | žične |
| Broj stranica za ispis | Over-the-head |
| Komplet | žične |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dužina kabla: 8 m |
STATIV HAMA GAMMA 153 – 3D
SKU:
117912
Na stanju
49.11KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), maksimalna nosivost 3 kg, aluminium, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | težina 990g, Min. Height – Max. Height:58-153 cm |
| Dimenzije | 24 |
Adapter HP USB-C na RJ-45 (V7W66AA)
SKU:
117908
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB interface converter, USB-C – RJ45 Adapter |
| Broj stranica za ispis | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10/100/1000Mbps, 1 x network – Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T – RJ-4 |
| Komplet | USB interface converter, USB-C – RJ45 Adapter |
| Brzina čitanja | 5, 1 x 22 pin USB Type C |
| Dimenzije | 71.4 gm |
| Garancija | 12m |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H40X
SKU:
117846
Na stanju
745.90KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 72 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | + premaz protiv otisaka prstiju |